Викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова пройшла підвищення кваліфікації, взявши участь у тренінгах у рамках проєкту «Цифрова грамотність освітян». Курси підвищення кваліфікації є спільною ініціативою освітньої платформи «4PEOPLE», Української Федерації Інформатики та Української асоціації фахівців інформаційних технологій.

Під час участі у теоретичній та практичній частинах тренінгів, викладач навчилась використовувати онлайн-лабораторії для проведення практичних і лабораторних робіт, працювати в групах під час виконання проєктних завдань, використовуючи засоби інтернет-комунікації, опанувала цифрові онлайн-інструменти віртуалізації для наочної демонстрації навчального матеріалу.

Набутий досвід буде використаний Світланою Грибановою під час дистанційного навчання та роботи в аудиторіях, щоб зробити навчальні заняття більш динамічними, а навчальний процес цікавим і насиченим.

КЛК ХНУВС