Доценти кафедри цивільного права та процесу факультету № 6  Тетяна Кириченко та Елла Вакулович взяли участь у засіданні науково-пошукового гуртка «Правознавець» Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу. Студенти коледжу представили свої доповіді на правову тематику, пов`язану  з професійною діяльністю дорожньої галузі, після чого відбулось обговорення доповідей.

Тетяна Кириченко та Елла Вакулович позитивно оцінили роботи студентів та ознайомили присутніх з досвідом роботи факультету права та масових комунікацій Харківського  національного університету внутрішніх справ. Було зроблено акцент на можливості отримання висококваліфікованої правової освіти в університеті та її застосуванні у господарсько-правовій сфері. Завідувачка відділення «Правознавство» ХДАДК Ніна Пугачова висловила подяку працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ за участь у правопросвітніх заходах, тривалу та плідну співпрацю.