Продовжується серія онлайн-зустрічей працівників Зарічного районного суду м. Суми зі здобувачами вищої освіти Сумської філії ХНУВС. Проведено бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес», в якому взяли участь студенти 2–4 курсу та курсанти 1–2 курсу філії. Співорганізатором бінарного заняття виступила професор кафедри юридичних дисциплін Наталія Горобець.

Віртуальна аудиторія була вщент заповнена бажаючими поглибити свої знання. Суддя Зарічного районного суду м. Суми Микола Шершак розповів студентам про нюанси проведення обшуку, який здійснюється з метою виявлення та фіксації відомостей, про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте в результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Порядок виконання ухвали про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння. Суддя також розповів про підготовче судове засідання, які вирішуються питання, пов’язані з підготовкою судового розгляду. Зупинився на особливостях судового розгляду кримінального провадження, як відбувається допит обвинуваченого, свідка, потерпілого тощо.

Здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на свої запитання та подякували судді за цікаву та пізнавальну лекцію.

Сумська філія ХНУВС