Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вікторія Давиденко  відвідала  Харківській ліцей № 89 Харківської міської ради. Вона провела бесіду з представником адміністрації ліцею щодо форм здійснення профорієнтаційної роботи як в період карантину, так і після його завершення. Були надані інформаційні матеріали у паперовій та електронній формі про університет, порядок та умови вступу, підготовчі курси, юридичну клініку, відеоролики про ХНУВС.

Особливу увагу представниця вишу звернула на те, що у Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб для здобуття ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії».

Профорієнтаційні матеріали були розміщені на стенді навчального закладу, а відеоролики про університет будуть викладені у інтернет-мережах, якими користуються учні ліцею.