Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему «Реформування вищої юридичної освіти в Україні: проблеми і перспективи». Захід проходив у режимі відеоконференції на платформі Zoom.

У Комітетських слуханнях взяли участь ректор ХНУВС, доктор юридичних наук, доцент Дмитро Швець, ректор (1992–2003, 2010–2012 р.р.), академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, ректор університету (2012–2015 р.р.), член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Сергій Гусаров, перший проректор університету, доктор юридичних наук, доцент Сергій Бортник та проректор університету, доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін.