З метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів старших класів викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова відвідала КЗ Борівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені С. Закори Зміївської районної ради Харківської області.
Юлія Митрофанова виступила перед школярами з лекцією-бесідою на тему «Соціальна значимість професії юриста у суспільстві». Вона розповіла, що юрист — це професіонал, який має фундаментальні та спеціальні правові знання, кваліфіковано користується юридичним інструментарієм при розв'язанні юридичних проблем в ім'я захисту прав і законних інтересів громадян. Викладачка університету звернула увагу на переваги та можливості реалізувати себе у професії, здобувши спеціальність «Право».
Також майбутні випускники отримали відповіді на всі запитання.