У басейні СК «Локомотив» відбулась першість Харківського національного університету внутрішніх справ із плавання, присвячена ХХ-й річниці університету.

У командному заліку місця розподілились таким чином:

І місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – науково-навчальний інститут підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

ІІІ місце – факультет з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІV місце – факультет права та масових комунікацій;

V місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми.

В особистій першості серед жінок призові місця посіли:

І місце – рядовий міліції Коваль Карина, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – рядовий міліції Адрієнко Ніна, курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІІІ місце – рядовий міліції Верещак Зоряна, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми.

В особистій першості серед чоловіків призові місця посіли:

І місце – рядовий міліції Бурхайло Владислав, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – рядовий міліції Штайнке Еріх, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІІ місце – рядовий міліції Нащанський Сергій, курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей.

Команда переможців нагороджена перехідним Кубком. Переможці в особистому заліку отримали грамоти, медалі відповідних ступенів та заохочувальні призи.