Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Сергій Бортник провів робочу зустріч із слухачами курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції, закріплених за поліцейськими дільницями об’єднаних територіальних громад.

Особливу увагу перший проректор звернув на дотримання законності, дисципліни та порядку. Він зазначив, що у слухачів курсів є унікальна можливість поєднати навчання і самопідготовку, обмінятися професійним досвідом, покращити свою фізичну форму і активно зайнятися спортом. В університеті діють навчально-тренувальні полігони, стрілецькі комплекси, спеціалізовані аудиторії, розвинена спортивна база. Все це до їх послуг. Головне – не втрачати часу, отримувати знання і навички, які знадобляться у подальшій роботі в територіальних громадах.