"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулося засідання наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін під керівництвом наукового керівника гуртка, доцента Тетяни Геращенко. Тема засідання – «Історія Харківського національного університету внутрішніх справ».

Студенти Анастасія Кисіленко та Євгенія Коваленко розповіли про історію виникнення і розвитку Харківського національного університету внутрішніх справ, а студенти Анна Мартиненко та Євгенія Будюкова зупинилась на історичних моментах становлення Сумської філії ХНУВС. Курсанти Єва Тесленко та Тетяна Кундиус зосередили увагу на важливій події – першому наборі курсантів у Сумській філії ХНУВС у 2019 році. Присутні зазначили, що в університеті панує атмосфера толерантності, поваги до особистості курсанта і студента, розуміння їхніх насущних життєвих потреб.

Під час жвавого обговорення цікавих і важливих моментів історії університету, члени гуртка поділились своїми враженнями щодо студентського та курсантського життя, розповіли про перше знайомство з університетом, його спеціальностями та історією. Гуртківці зазначили, що пишаються своїм вибором та готові і надалі брати активну участь у  житті університету. 

Сумська філія ХНУВС