"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева організувала для курсантів своєї кураторської групи онлайн-екскурсію Хортицею! У курсантів була унікальна можливість безкоштовно та не виходячи з дому, зручно влаштувавшись біля екранів, зустрітися з найкращими гідами Національного заповідника «Хортиця».

Тема екскурсії – «Будинок кошового отамана на Запорозькій Січі». Переглянувши майже 20-хвилинну екскурсію, курсанти познайомилися з побутом кошового отамана Запорозької Січі, зокрема, побачили бодню (діжку для напоїв), грубу, одяг, численні скрині, велике ліжко з незвичною ковдрою. Крім того, в будинку представлені зброя, атрибути влади кошового. Також курсанти змогли дізнатися про культуру споживання кави на Січі.

ВЗГ ХНУВС