Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева організувала для курсантів своєї кураторської групи онлайн-екскурсію Хортицею! У курсантів була унікальна можливість безкоштовно та не виходячи з дому, зручно влаштувавшись біля екранів, зустрітися з найкращими гідами Національного заповідника «Хортиця».

Тема екскурсії – «Будинок кошового отамана на Запорозькій Січі». Переглянувши майже 20-хвилинну екскурсію, курсанти познайомилися з побутом кошового отамана Запорозької Січі, зокрема, побачили бодню (діжку для напоїв), грубу, одяг, численні скрині, велике ліжко з незвичною ковдрою. Крім того, в будинку представлені зброя, атрибути влади кошового. Також курсанти змогли дізнатися про культуру споживання кави на Січі.