Доктор юридичних наук, професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Попова зустрілася з директором Красноградського аграрно-технічного коледжу імені Ф.Я. Тимошенко Валентином Кіяшко та заступницею директора з навчально-виховної роботи Надією Хорешко.

Також Світлана Попова завітала до Красноградського навчально-виховного комплексу № 3 та зустрілася з директором Григорієм Кошубою та з класним керівником 11 класу Маргаритою Грузіновою.

Під час зустрічі з випускниками коледжу та старшокласниками навчально-виховного комплексу Світлана Попова розповіла про перспективи, форми навчання, а також переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Представниця університету  показала відеоролик про університет та ознайомила юнаків і дівчат зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, пояснила правила вступу до університету.