Завідувач відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Оксана Борисенко і методист відділення, кандидат економічних наук Людмила Олійник пройшли навчання у дистанційній формі за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії».

Цей курс організований і реалізується в рамках партнерства Google Україна з Міністерством освіти і науки України для більш широкого впровадження дистанційного навчання в освітніх установах в умовах карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією COVID-19.

Під час навчання були опрацьовані матеріали з таких практичних напрямів:

- використання додатків Google Workspace (G Suite) при роботі з вебінтерфейсом персональних комп’ютерів та на мобільних пристроях в освітній діяльності;
- опрацювання основних налаштувань безпечної роботи в Інтернет.

Отримані знання та навички в процесі онлайн-навчання будуть застосовані у навчально-методичній роботі коледжу.

КЛК ХНУВС