Для студентів-психологів факультету № 6 доцент кафедри соціології та психології, кандидат біологічних наук Олена Шахова провела чергове семінарське онлайн-заняття з дисципліни «Еволюція, анатомія та фізіологія центральної нервової системи» на платформі Zoom на тему «Будова та функції спинного мозку».

Студенти, виконуючи практичні завдання з дисципліни в робочих зошитах за методичною розробкою старшого викладача кафедри Лариси Солохіної, засвоювали теоретичні знання, отримані ними при перегляді відеолекцій з дисципліни. Також студенти розбирали схему будови сірої та білої речовини спинного мозку, його рефлекторну та провідникову функції; з’ясовували, як формуються умовні рефлекси, які є основою «тонкої адаптації» людини до навколишнього середовища.