У конкурсі «СтудМіс Сумщини 2020» Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ представили чарівні красуні другого курсу курсантка Анна Березова і студентка Анна Мартиненко.

Для цьогорічного конкурсу організатор – громадська організація «Краса та розум Сумщини», – обрала змагання у стилі ьбб«Матриця».

З метою дотримання карантинних обмежень глядачі мали можливість спостерігати за дійством online у прямому ефірі.

Серед дев’яти представниць студентства титул другої віце-СтудМіс Сумщини-2020 та корону за перемогу у номінації «Міс артистичність» отримала курсантка Анна Березова. У творчому конкурсі судді визнали Анну Березову найкращою. Анна Мартиненко здобула перемогу у номінації «Інтернет-улюблениця», а у номінації «Міс глядацьких симпатій» посіла третє місце та стала «Міс індивідуальність».

Ми пишаємося своїми красунями і бажаємо їм успіхів!

Сумська філія ХНУВС