У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Юридична осінь 2015 року».

У роботі конференції взяли участь понад 100 науковців із Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного університету «Одеська юридична академія», Національного університету державної податкової служби України та ін.

На пленарному засіданні виступила професор кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна. Тема її доповіді: «Сучасні вектори співпраці поліції Європейського Союзу та органів внутрішніх справ України».