Кафедрою соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ проведена науково-практична конференція з міжнародною участю студентів, аспірантів, молодих вчених «Актуальні напрями практичної психології та психотерапії»у дистанційному режимі.

У заході взяли участь ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Валерій Сокуренко, перший проректор доктор юридичних наук, доцент Дмитро Швець, завідувач кафедри соціології та психології факультету № 6 доктор психологічних наук, професор Олена Євдокімова, представники наукової спільноти, курсанти та студенти вишу.

Відкриваючи науковий захід, Валерій Сокуренко значив: «Важко назвати галузь суспільної практики, яка б не вимагала врахування людського фактору. І правоохоронні органи не є виключенням. В університеті отримують освіту більше 500 студентів та слухачів-психологів. Випускники-психологи успішно працюють в різних установах: у школах, поліції, армії,  пенітенціарних установах. Окрім загальних психологічних знань студенти та курсанти вивчають психологію правопорушників і психологію жертви, психологічні особливості функціонування і розпаду злочинних груп, основи кримінального права, психологію девіантної поведінки тощо, засвоюють сучасні психологічні практики. Сьогоднішня конференція, яку ми проводимо за участю наших польських колег, має суто практичну спрямованість, – наголосив ректор. – Саме оволодіння психологічними практиками дозволяє психологу здійснювати психодіагностичну, психопрофілактичну, психокорекційну, психореабілітаційну діяльність». Валерій Васильович  побажав учасникам конференції плідної та цікавої роботи.