У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки серед курсантів та студентів було проведено першість з настільного тенісу. Захід проходив із дотриманням карантинних вимог за коловою системою в два етапи. У змаганнях взяли участь 20 юнаків і дівчат. За результатами змагань визначено переможців і призерів.

Серед юнаків місця розподілилися таким чином: І місце – Кирило Бузов; ІІ місце – Владислав Рудченко; ІІІ місце – Владислав Трикоз. Серед дівчат: І місце – Тетяна Шліхар; ІІ місце – Вікторія Близнюк; ІІІ місце – Вікторія Лисак. Усіх нагороджено відповідно до зайнятих місць грамотами, медалями та кубками.