Новорічні свята символізують втілення дитячих бажань. За участі особового перемінного складу та працівників Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся благодійний захід до Новорічних та Різдвяних свят для дітей з особливими освітніми потребами Градизької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Особовий та перемінний склад КЛК ХНУВС подарував дітлахам привітання з Новорічними та Різдвяними святами, неймовірну енергетику радості, доброту, щирі посмішки та веселощі, які так потрібні дітям. Під час заходу щасливі дітлахи отримали від Миколая смачні солодкі подарунки, які були зібрані й підготовлені працівниками коледжу та здобувачами вищої освіти. Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних вимог.

КЛК ХНУВС