Відбувся чемпіонат Харківської області серед юніорів, юніорок та юнаків старшого віку з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань представники вишу стали переможцями та посіли призові місця.

І місце вибороли курсант 1 курсу факультету № 1 Георгій Івченко (58 кг), курсант 1 курсу факультету № 4 Богдан Коробейніков (79 кг), курсант 2 курсу факультету № 2 Степан Кирокасян (64 кг), курсант 3 курсу факультету № 1 Даніз Рашидов (88 кг) та курсант 2 курсу факультету № 1 Денис Смирнов (100+ кг); ІІ місце – курсантка 2 курсу факультету № 4 Оксана Салова (65 кг), курсант 1 курсу факультету № 2 Василь Сидор (71 кг), курсант 3 курсу факультету № 1 Єгор Рева (71 кг); ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Микола Сидор (71 кг) та студент 1 курсу факультету № 6 Заур Гурбанов (58 кг).