Відбулося планове засідання філософського наукового гуртка під керівництвом доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Світлани Могільової. Темою обговорення став «Смисл людського буття згідно концепції Віктора Франкла». Після вступного слова керівника всі учасники переглянули відео відомого виступу В. Франкла 1972 р. та висловили своє розуміння проблем пошуку смислу в будь-якій конкретній ситуації та в житті взагалі. В ході обговорення проводилися філософські паралелі між думками В. Франкла, Платона, Г. Сковороди. Загальним висновком стала думка, що кращим шляхом віднаходження смислу є творча праця за покликанням. Тобто, для наших студентів, що вивчають право, – це реалізація себе в сфері правознавства.