Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Лук’янихіна пройшла підвищення кваліфікації за програмою «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі».

Під час вивчення програми її учасники ознайомилися й набули навичок роботи з Google-сервісами для організації навчального процесу (Google Docs, Google Slides, Google Sheets, Google Calendar, Google Tasks, Google Contacts, Google Forms, Google Drive), алгоритмом роботи з сервісом Google Classroom для створення, поширення та класифікації навчального контенту, засобами організації навчальних занять у відеорежимі (Zoom, Skype, Skype for Business, Microsoft Teams, Google Meet, CISCO Webex, Adobe Connect).

За результатами успішно завершеного навчання Олена Лук’янихіна отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

З метою поширення корисної інформації серед колег практичні аспекти використання Google Docs,Google Forms, Google Calendar, Zoom та ін. було обговорено на засіданні кафедри. Отримані знання будуть використані під час дистанційного навчання здобувачів вищої освіти й удосконалення власних навичок користування Google-сервісами.

Сумська філія ХНУВС