Доцентом кафедри соціології та психології Юрієм Александровим організовано силами студентів-психологів випускних курсів проведення профорієнтаційної роботи в освітніх закладах м. Харкова та області.

Так магістром-психологом Павлом Чекуровим проведено профорієнтаційну роботу в Харківській ЗОШ № 78 у 10-х та 11-х класах. Студентка Юлія Лемак відвідала випускний та молодші класи Геніївської ЗОШ І-III ступенів ім. І. І. Протопопова. Учні отримали інформацію про порядок вступу та умови навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ та більш докладно ознайомилися з особливостями навчання за спеціальністю «Психологія». Школярам продемонстрували роботу практичного психолога, провели анкетування та опитування учнів за різними напрямами.