Член наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Юлія Литвин (науковий керівник – доцент кафедри, кандидат юридичних наук Андрій Денисов) взяла участь у Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції студентів старших курсів правничих вишів та факультетів «Право, суспільство, держава: актуальні проблеми сучасності». Конференцію провів Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У творчій співпраці були підготовлені та опубліковані тези доповіді на тему «Інвестиційна безпека як складова економічної системи держави». За результатами конференції видано збірник тез.