У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках освітнього процесу було організовано та проведено онлайн тематичний захід, присвячений 82-й річниці з дня утворення Сумської області, «Сумщині – 82 роки». Він пройшов за участю співробітників Сумської міської бібліотеки імені Т. Шевченка.

До заходу долучилися курсанти 1–2 курсів, учасники наукового гуртка «Veritas» та завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Надія Демиденко.

Під час заходу здобувачі освіти переглянули презентацію «Стежинами рідного краю», представлену працівниками бібліотеки. Надія Михайлівна розповіла про видатних особистостей, уродженців Сумщини. За змістовний історично-тематичний захід, професійне висвітлення інформації про Сумщину працівникам бібліотеки подякували провідний фахівець ВКЗ Ганна Мітітєл та курсантка Анастасія Даниленко.

Сумська філія ХНУВС