Представники науково-педагогічного складу кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 пройшли онлайн-курс «Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях».

Цей курс покликаний поліпшити якість життя осіб з інвалідністю, які проживають в Україні, шляхом створення можливості інклюзивної онлайн-освіти із сурдоперекладом і соціально-психологічною підтримкою. Головна мета курсу - отримання людьми з інвалідністю необхідних знань та умінь для забезпечення своїх базових прав і потреб в умовах пандемії Covid-19 та інших критичних ситуаціях.

Під час курсу розглядалися теми: «Кризи – виклики для кожного», «Що таке COVID-19. Як вести себе під час пандемії», «Планування життя під час кризової ситуації та виходу з неї».

Отримані знання сприятимуть підвищенню професійного рівня та будуть застосовані у науково-педагогічній діяльності.

За результатами участі у дистанційному курсі отримано сертифікати.