Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 у період карантину та локдауну не лише проводять заняття дистанційно, але й продовжують підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність та наукову кваліфікацію.

Вони беруть участь в онлайн-тренінгах, вебінарах та конференціях, які проходять в Україні та за кордоном, знайомляться з методикою та специфікою викладання іноземних мов у закладах вищої освіти, новими поглядами на викладання іноземної мови.

Спікерами заходів є професіонали Міжнародного освітньо-методичного центру «Дінтернал Ед’юкейшн» (Dinternal Education), Cambridge Assessment English, National Geographic Learning, Collins International.

Знання та досвід, отримані викладачами під час тренінгів, вебінарів, конференцій забезпечують створення більш комфортних умов для вивчення іноземної мови та мотивуують курсантів і студентів практично застосовувати набуті знання.