Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам'яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. «Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог, вражений тим, що наші воїни змогли так довго і стійко боронити будови аеропорту. «Кіборги вистояли, не встояв бетон», – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців. В обороні цього об’єкта брали участь не лише його захисники, але й медики та волонтери, які надавали допомогу та підтримку.

Директор Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Руслан Яковлєв, перший заступник Вадим Пєшков та заступник директора коледжу з авіаційної безпеки Сергій Дев’ятченко вшанували пам'ять військовослужбовців та добровольців, які тримали оборону Донецького аеропорту протягом 242 днів, а також усіх загиблих воїнів на алеї Героїв на Свіштовському кладовищі. Представники коледжу поклали квіти до пам’ятного знаку і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

КЛК ХНУВС