У Сумській філії ХНУВС відбулася онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Представники закладу вищої освіти розповіли про філію та особливості навчання, ознайомили з перспективами працевлаштування після отримання диплому.

У заході взяли участь директор філії, доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш, провідний фахівець філії, відповідальна особа за вступну кампанію Цвітана Скорина та завідувачі кафедр Оксана Панасюк, Олена Лук’янихіна та Надія Демиденко. До заходу підключились 100 локацій, які охопили понад 200 учасників із різних міст Сумської області. Захід тривав дві години у форматі «запитання-відповідь».

Під час спілкування представники університету продемонстрували учасникам заходу здобутки філії у навчальній та науковій роботі, її матеріально-технічну базу, представили відеоролик про заклад вищої освіти, ознайомили з покроковою інструкцією щодо етапів вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Такі зустрічі триватимуть й надалі.

Сумська філія ХНУВС