Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС Андрій Денисов успішно закінчив дистанційні курси «Економіка на кожен день», «Дистанційна робота для публічних службовців», «Захист прав людей з інвалідністю» (створений у межах проєкту «Fiht For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується ГО «Боротьба за права» за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні) та «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах». Курси були надані через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Отримані знання сприяють підвищенню професійного рівня та будуть застосовані у науково-педагогічній та практичній діяльності. За результатами участі у дистанційних курсах було отримано відповідні сертифікати.