Доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Елла Вакулович взяла участь у вебінарі, присвяченому актуальним питанням підприємницької діяльності в Україні та державах ЄС.

Захід був проведений за ініціативи Центральноєвропейської академії навчань та сертифікацій (CEASC) і Асоціації жінок України «Дія». Під час онлайн-зустрічі обговорювались актуальні питання підприємницької діяльності. Особлива увага була приділена важливості належного юридичного супроводу підприємницької діяльності та правової допомоги суб’єктам підприємницької діяльності, обговорювались можливості та рекомендації щодо звернень підприємців із метою отримання консультацій з правових питань.