Представники науково-педагогічного складу кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 ХНУВС пройшли дистанційно курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Під час курсу розглядалися теми: «Що таке зв’язки з громадськістю?», «Як взаємодіяти громадськості місцевим громадам: основні принципи та засади», «Етапи взаємодії з громадськістю. Інструменти для взаємодії з громадськістю», «Консультації з громадськістю: особливості організації та проведення. Оцінка ефективності».

Під час проходження курсу викладачі ознайомилися із технологіями консультацій з громадськістю – як саме їх проводити, які бувають різновиди, чому варто залучати громадськість до консультацій та як це впливає на ухвалення рішення. Окрему увагу приділено питанням моніторингу та оцінки ефективності взаємодії з громадськістю.

Отримані знання сприятимуть підвищенню професійного рівня під час викладання навчальних дисциплін.

За результатами участі у дистанційному курсі отримано відповідні сертифікати.