Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Панова відвідала оглядовий вебінар «Демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators».

В Essential Science Indicators представлені високоцитовані роботи з понад 12 тисяч видань, що відносяться до 22 категорій. Користування можливостями цього інструменту дозволяє порівнювати роботи різних предметних галузей, які протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Користування можливостями Essential Science Indicators дозволяє проводити аналіз найбільш вагомих наукових досліджень, побачити найбільш цитуємих авторів та журнали.

Вебінар представлений компанією Clarivate Analytics.

Інформація, отримана під час вебінару, стане в нагоді для подальшої наукової роботи.