Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова отримала сертифікат із курсу «Критичне мислення для освітян», що відбувся на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Цей курс допоміг опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дало змогу підвищити особистісну ефективність і успішність ухвалених рішень. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилило методологічну підготовку, що сприятиме успішності викладацької діяльності.

Уміння критично мислити є одним із засобів формування науково-технічного та суспільного прогресів, є запорукою демократії й освіта у цьому відіграє першорядну роль, забезпечуючи самостійні та відповідальні дії.