Загальну бібліотеку університету відвідали співробітники кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 під керівництвом Ольги Гетманець.

Під час зустрічі було обговорено робочі питання забезпечення дисциплін кафедри навчальною літературою. Бібліотека поінформувала присутніх про доступ до колекції електронних книг бази даних Science Direct (видавництва Elsevier) та ознайомила з ресурсами, які можна використовувати для поширення результатів своїх власних наукових досліджень.

Викладачі кафедри Андрій Денисов та Олексій Шумило подарували бібліотеці близько 60 видань правової та художньої літератури.

Висловлюючи вдячність від імені колективу бібліотеки, директор Тамара Процких відзначила наявність кількох книжкових колекцій у бібліотечному фонді, які сформовані з дарунків вчених кафедри, та висловила сподівання, що ця традиція підтримуватиметься й надалі.