Начальниця наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ  кандидатка економічних наук Марина Петченко, дистанційно взяла участь у онлайн-вебінарі на тему «Essential Science Indicators» від Clarivate Analytics.

Спікером вебінару виступила Ірина Тихонкова – кандидат біологічних наук, інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate.

Під час вебінару проведена демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators, в якому представлені високоцитовані роботи з понад 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій та у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років, що дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Марина Петченко отримала сертифікати, а набуті знання та навички з питань аналітичного інструменту Essential ScienceIndicators вебінару будуть використані в освітньому процесі та науковій діяльності.

КЛК ХНУВС