Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Василько Ірина відвідала вебінар за темою «Апгрейд Порядку № 100: як Кабмін змінив розрахунок середнього заробітку», організований Цифровим видавництвом MCFR та журналом «Головбух: Праця та зарплата» й отримала відповідний сертифікат.

Лектором вебінару виступив Тарас Шарій – сертифікований фахівець з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR(rus)).

Вебінар був присвячений питанням змін, які Кабінет Міністрів вніс у правила розрахунку середньої зарплати, якщо у працівника відсутній заробіток, прописав нові вимоги щодо врахування премій, скасував обов’язок коригувати відпускні тощо. Як застосовувати ці та інші нововведення експерт пояснив на прикладах.

Отримані знання будуть застосовані у навчальному процесі.