Не секрет, що в Інтернеті розміщено безліч різноманітних матеріалів зі всіляких питань та проблем. Як знайти те, що потрібно для твоєї діяльності? Наприклад, для викладання історії? Розібратися у цьому допомагають курси підвищення кваліфікації, яких зараз у всесвітній мережі є досить багато на будь-який смак і попит. Завідувач кафедри українознавства факультету № 2 доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний пройшов дистанційно онлайн-курс «Ефективне використання онлайн-ресурсів для навчання історії» на веб-платформі УМІТИ.УКР та отримав відповідний сертифікат. Навчання передбачало опанування теоретичних матеріалів та проходження підсумкового тестування. До програми курсу входило знайомство з онлайн-ресурсами, на яких розміщено вже готові матеріали з української та світової історії, було викладено методику використання онлайн-ресурсів під час аудиторних та позааудиторних занять та у практиці дистанційної освіти.