У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар на тему «Модель слідчих у кримінальних справах в Румунії». Вебінар проведений англійською мовою з послідовним перекладом на українську. Основним спікером заходу виступив радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою Харківського регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Україні Лівіу Веліча.

Під час вебінару було розглянуто питання щодо діяльності правоохоронних органів Румунії, які беруть участь у розслідуванні кримінальних справ, їх юрисдикції, функцій і повноважень органів кримінального розслідування та інші  актуальні аспекти. У вебінарі взяли участь здобувачі вищої освіти, ад’юнкти та аспіранти, представники наукового та науково-педагогічного складу ХНУВС, а також відокремлених структурних підрозділів – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.