Відбулося online-засідання студентського наукового гуртка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячене Дню Соборності України.

Організаторами заходу виступили завідувач кафедри Юрій Холод, доцент кафедри Дар’я Гета, викладачі кафедри Наталія Пістренко (керівник гуртка) та Ксенія Гуртова. В онлайн-конференції взяли участь 67 студентів. Учасники засідання заслухали та обговорили низку доповідей, зокрема: «Ідея Української державності у публіцистиці М.С. Грушевського періоду Центральної ради», «Богдан Хмельницький та ідея Української державності», «Гетьманство Павла Скоропадського: сутність державності», «Заснування Академії наук України у 1918 році як важливий чинник становлення Української державності», «Західноукраїнська Народна Республіка: витоки та процес становлення». Конференція виявилася плідною, вона надала поштовх для поглибленого вивчення та аналізу державотворчих процесів в Україні майбутніми юристами.