Відбувся загальноуніверситетський розвід особового складу. Його провів ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. У заході взяли участь проректори Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, а також начальники підрозділів, курсові офіцери, командири.

Звертаючись до курсантів, Валерій Васильович зазначив: «Ви не повинні гаяти час. Головним пріоритетом залишається навчання, отримання якісних знань та добросовісне несення служби. Для цього необхідно щоденно дотримуватися дисципліни, правил внутрішнього розпорядку, займатися спортом, бути активними та небайдужими. В університеті створено всі умови для того, щоб ви мали можливість розкрити себе як особистість».

Ректор також звернув увагу всіх присутніх на виконання карантинних вимог, пов’язаних із поширенням пандемії COVID-19. Він зазначив, що локдаун закінчився, але карантинні вимоги не зняті. Потрібно дотримуватися санітарно-гігієнічних норм у побуті та правил поведінки у багатолюдних місцях.