В інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання 19 слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою «Патрульна поліція». До складу навчальної групи увійшли представники управлінь патрульної поліції в Полтавській та Харківській областях. Протягом двох тижнів поліцейські підвищуватимуть свій професійний рівень.

20 слухачів курсів короткострокового підвищення кваліфікації пройдуть навчання упродовж двох днів за програмою «Поліцейських кадрових підрозділів». До складу навчальної групи увійшли представники ГУНП в Сумській, Харківській та Луганській областях.

Із слухачами зустрівся проректор полковник поліції Сергій Бортник, який націлив їх на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Сергій Миколайович зазначив, що в університеті створені відповідні умови для навчання, належні побутові умови для самостійної підготовки, заняття спортом та відпочинку із дотриманням карантинних заходів.