Україна відзначила другу річницю Революції Гідності. Університетська бібліотека спільно з провідним фахівцем Харківської обласної наукової бібліотеки презентувала для першокурсників історичний відеоекскурс «Гідність та Свобода, здобуті у Революції».

Курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства через відеофільми та розповіді ще раз пригадали всі етапи Єврореволюції.

Події Помаранчевої революції осені-зими 2004 року та Євромайдан стали життєдайним вогнем української нації. Серця українців з різних куточків країни  вистукували в унісон: «Разом нас багато, нас не подолати!», а Майдан кликав: «Усі, хто вірить в Україну, вперед!»

Молодь ще раз пригадала подвиг героїв Небесної сотні, які за покликом душі встали на захист цінностей вільної і демократичної України. Відтепер із покоління в покоління будуть передаватися спогади учасників та очевидців подій про тих, хто поклав свої життя заради національної Гідності та Свободи!