Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко стала учасницею майстер-класу «Створення та використання тестових завдань», організованого Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Навчання проводилося на платформі Google Classroom і складалося з теоретичної та практичної частин. Тренерка Наталя Осіна ознайомила учасників з найбільш популярними та зручними інтернет-ресурсами для створення тестів: Майстер-тест, Survey Monkey, Quizizz, Class Market, Me Test XPro, Easy Test Market, Classtime та розповіла про переваги кожного застосунка. Курс тривав тиждень, протягом якого слухачі мали розробити тести, використовуючи будь-яку платформу. Під час майстер-класу Наталія Кобилко створила тести з української літератури за допомогою таких інтернет-ресурсів, як Classtime та Quizizz, які будуть упроваджені в навчальний процес на підготовчих курсах факультету № 6. За результатами роботи викладачка отримала відповідний сертифікат підвищення кваліфікації.