Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – інспектор факультету № 3 Дар’я Балаш та доцент кафедри педагогіки та психології Олена Петленко – відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 11 та поспілкувалися з учнями 11 класів.

Представники університету розповіли старшокласникам про форми навчання та переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Надали інформацію про спеціальності, які опановують на факультеті № 3, про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, поінформували про роботу кафедри військової підготовки, про роботу наукових гуртків, спортивних секцій, ознайомили з умовами проживання у гуртожитках вишу тощо.

Представники університету також продемонстрували школярам роботу експерта-криміналіста та ознайомили з правилами поведінки в екстремальних умовах. Учні переглянули відеофільм про ХНУВС й отримали інформаційні матеріали для абітурієнтів.