61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова та провідний фахівець відділення організації служби капітан поліції Валерій Карабай провели профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класу КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. В. Стрельченка.

Учнів поінформували про особливості навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, про умови вступу та щодо подальшого працевлаштування. З випускниками також було проведено профорієнтаційну бесіду на тему «Моє майбутнє в моїх руках». Старшокласники отримали профорієнтаційні буклети з необхідною інформацією та контактами відповідальної особи за вступ.

Сумська філія ХНУВС