"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

У Сумському районному управлінні поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області відбувся інтегрований семінар «Лінгвістична компетентність у професійній комунікації поліцейського» за участі професора кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Валентини Василенко та старшого інспектора з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Євгенія Євтєєва.

Учасниками заходу стали співробітники відділу кримінальної поліції, слідчого відділу, секторів дізнання, адміністративної практики та кадрового забезпечення.

Під час семінару за допомогою інтерактивних методик із презентацією поліцейські пригадали основи ділового письма та їх важливе значення в роботі працівників поліції. Спікери окреслили положення використання офіційно-ділового стилю при усному спілкуванні та в оформленні функціональних документів, детально зупинилися на мовних і лексичних особливостях, які встановлено для кримінальних процесуальних та службових документів.

Було зосереджено увагу на змінах та доповненнях, які відбулися в новому Українському правописі, продемонстровано у ретроспективі основні відмінності та нововведення.

Учасники семінару під час дискусії обговорили з досвідченим фахівцем актуальні питання, отримали відповіді на запитання та корисні практичні рекомендації.

Сумська філія ХНУВС