"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

У сучасних умовах змішаного навчання науково-педагогічний склад кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 продовжує підвищувати свій професійний рівень та кваліфікацію. Професор кафедри Андрій Васильєв, доцент Дар′я Казначеєва та викладач Тетяна Шевчук взяли участь у роботі XVIII Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті», що відбулася в НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Уперше цього року захід проходив онлайн із використанням корпоративної системи комунікації НТУ «ХПІ» Office 365. Це дозволило залучити до участі більше тисячі педагогів із 73-х населених пунктів України. Для них учені ХПІ провели серію педагогічних майстерень і майстер-класів. Працювали також секції STEM-лабораторій, дві з яких провели фахівці з Чехії та Великої Британії.

Протягом трьох днів провідні вчені Харківського НТУ «Харківський політехнічний інститут» ділилися з учасниками заходу своїми знаннями та досвідом застосування сучасних педагогічних технологій в освіті, новими підходами до виховання та розвитку особистості, а також розповідали про сучасні вимоги до професійної діяльності педагога вищої школи. Робота школи-семінару проходила в формі майстер-класів, педагогічних майстерень з різних напрямів, ділових ігор, тренінгів, дискусій, лекцій, презентацій, STEM-лабораторій.

Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі. Після проходження програми Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» викладачі кафедри отримали відповідні сертифікати про підвищення рівня професійної кваліфікації.

ВЗГ ХНУВС