Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у педагогічних майстернях у рамках ХVІІІ Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті». Вона відвідала такі майстер-класи, як «Методика подолання психічної травми», де дізналася про природу психічної травми, її різновиди, шляхи подолання та ефективні методи, техніку розвитку конфліктологічної культури; «Сторітеллінг у педагогічній практиці: розвиток комунікативного потенціалу викладача», де об’єктом обговорення став досить популярний прийом у викладанні – сторітеллінг. Учасники майстер-класу простежили історію його виникнення, доцільність залучення під час викладання навчальної дисципліни, зупинилися на правилах ефективного спілкування, розглянули вісім класичних технік сторітеллінгу. Також Наталія Кобилко поглибила свої знання на майстер-класі «Прийоми коучингу у викладанні», адже викладач – це певною мірою коуч (тренер, наставник).

Кожен учасник ХVІІІ Міжнародної школи-семінару отримав відповідний сертифікат. Набуті знання Наталія Кобилко застосує під час викладання теми «Культура усного фахового спілкування» з дисципліни «Українська мова професійного спрямування».