У рамках модернізації освіти протягом останнього часу одним з найважливіших напрямів діяльності вищих навчальних закладів стало формування ефективних моделей взаємодії вишів з практичними працівниками. Партнерство правників та університетів сьогодні є критично важливим для розвитку вищої юридичної школи. Для отримання практичних  порад та навичок для студентів факультету № 6 спеціальності «Правоохоронна діяльність» заступником начальника відділу прес-служби ДПС Харківської області Оксаною Вікторовою та викладачами кафедри правового забезпечення господарської діяльності Аліною Чорною, Іриною Сядристою, Артемом  Добровінським за підтримки заступника декана факультету № 6 Сергія  Загороднього було проведено бінарне заняття на тему «Податкова знижка». У межах теми заняття практична працівниця поділилася власним професійним досвідом та акцентувала увагу на основних питаннях податкової знижки.