Харківський національний університет внутрішніх справ за запрошенням керівництва факультету № 6 відвідали учні старших класів ЗОШ № 128 міста Харкова. Школярі ознайомилися з університетом, відвідали приймальну комісію де поспілкувалися з представниками рекрутінгового центру університету, оглянули навчальні та спеціалізовані аудиторії, навчально-тренувальні полігони, спортивні комплекси, відвідали музей вишу та ін.

Зі старшокласниками провели зустріч декан факультету Оксана Брусакова та заступник декана Сергій Загородній. Вони ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, розповіли про навчання в університеті та на факультеті № 6, ознайомили учнів з особливостями вступної кампанії у 2021 році та відповіли на численні запитання.